Kelmė šventė 540 metų jubiliejų, prie šventinių renginių prisidėjo ir sporto centras

Rajono mokyklų žaidynės

Apdovanotos mokyklos gerai pasirodžiusios rajonų mokyklų žaidynėse

plačiau

Arną Jokimčių pasveikino Kelmės rajono meras

Arnui Jokimčiui už gerą pasirodymą Europos U15 laisvųjų imtynių čempionate įteikta premija

plačiau

Arnas Jokimčius - Europos laisvųjų imtynių U15 čempionato bronzos medalio laimėtojas !

Sveikinimai Arnui, treneriams Nerijui Peleckiui, Sauliui Jurčiui, tėveliams, Lietuvos imtynių federacijai, tai puiki dovana mūsų miestui švenčiančiam 540 metų jubiliejų !

Lengvosios atletikos nugalėtojais tapo Tytuvėnų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos

plačiau
Lietuvos merginų U17 salės tinklinio čempionatas

Kelmės SC komanda laimėjo bronzos medalius

plačiau
Lietuvos mokyklų žaidynės

"Aukuro" pagr. mokyklos vaikinų komanda Lietuvos mokyklų žaidynių keturkovės tarpzoninėse varžybose iškovojo trečią vietą

plačiau

Tytuvėnų gimnazijos merginų tinklinio komanda tapo Lietuvos mokyklų žaidynių čempionėmis