Lietuvos kroso taurės I etapas

2023-04-03

Balandžio 1-ają, Šiauliuose, vyko Lietuvos kroso taurės pirmasis etapas, kuriame dalyvavo Kelmės sporto centro auklėtiniai.
Estafetėje jaunių ir vyresnių grupėje, kurią sudarė Orinta Rimkevičiūtė, Vilius Danilovas, Samanta Liebaitė, Lukas Mikavičius, komanda iškovojo sidabro medalius.

Broliai Kasparai, jaunimo grupėje bėgę 6000m. Iškovojo sidabro ir bronzos medalius. Nedas - sidabro, Aldas - bronzos.
Jaunių gr. Vilius Danilovas startavęs 4000m. Iškovojo bronzos medalį.

Maloniai nustebino nors ir medalių nepelnė, bet užėmė ketvirtąsias vietas vaikų grupėje - Deimonas Strelkauskis 1000m. ir jaunučių grupėje bėgęs 2000m. Gintaras Einiulaitis.

Taip pat dėkojame Gabrieliui Gaubšai startavusiam suaugusių grupėje už Kelmės rajoną ir prisidėjus taškais.
Varžybos komandinės, pirmajame etape rajonų grupėje Kelmės rajonas užėmė antrąją vietą.

Sportininkus varžyboms ruošia treneris Gediminas Kasputis.

Priminsime, kad tai tik pirmasis Lietuvos kroso taurės etapas, iš viso vyks šeši etapai, po kurių paaiškės galutinė įskaita. Pradžia tikrai nebloga :) linkime sėkmės ir kituose Lietuvos kroso etapuose.