Apie mus » Naujienos

Lietuvos vaikų tinklinio čempionatas

I turo atrankos varžybose jaunosios tinklininkės iškovojo dvi pergales ir patyrė du pralaimėjimus

plačiau
Lietuvos lengvosios atletikos vaikų olimpinių vilčių pirmenybės rajonų grupėje

Nedas Kasparas su sidabro medaliu, Austrėja Žilinskaitė - bronzos

plačiau
Rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Kaimo vietovių mokyklų 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybas laimėjo Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija

plačiau
Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurė

V etapo ir visos Lietuvos kroso taurės jaunimo grupės nugalėtoju tapo Ernestas Danilovas

plačiau
Draugiškos tinklinio varžybos

Sužaistos draugiškos tinklinio varžybos tarp Kelmės SM-2002 ir Kelmės mėgėjų komandos

plačiau
Bėgimas

Bėgimą laimėjo Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys Justinas Beržanskis iš Šiaulių

III vietą žolės riedulio varžybose

Kaimo vietovių 5-6 klasių mergaičių kvadrato varžybas laimėjo Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos komanda

Miesto vietovių 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos komanda

plačiau

Miesto mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybas laimėjo "Kražantės" progimnazijos komanda, 5-6 klasių mergaičių kvadrato varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos komanda.