Sėkmingas Kelmės imtynininkų pasirodymas Lietuvos jaunučių žaidynėse

Su aukso medaliais iš varžybų grįžo Edvinas Gediminas, Vilius Monkevičius ir Klaidas Pluščiauskis

plačiau
Bėgimas

Bėgimą laimėjo olimpietis Valdas Dopolskas iš Vilniaus, tarp moterų greičiausia buvo šiaulietė Evelina Miltenė

plačiau
Rajono mokyklų žaidynės

Rajono miesto mokyklų žaidynių mergaičių kvadarto (2004 m.g. ir jaun.) varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos komanda

plačiau

Rajono miesto mokyklų žaidynių pradinių klasių kvadrato varžybas laimėjo "Kražantės" progimnazijos komanda

plačiau

Rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato  (2004 m.g. ir jaun.) varžybų nugalėtojos - Kražių gimnazijos mokinės

plačiau
Jaunieji lengvaatlečiai Šiauliuose

Iš Šiaulių miesto atvirų vaikų pirmenybių lengaavtečiai parsivežė 5 aukso medalius, 2 sidabro ir 2 bronzos

plačiau
Rajono rudens krosas

Rajono rudens kroso varžybose dalyvavo daugiau nei 170 rajono mokinių

plačiau
Mažieji sporto mokyklos krepšininkai žaidė draugiškas rungtynes

Sporto mokyklos auklėtiniai įveikė Šiaulių "Saulės" krepšinio akademijos komandą draugiškose rungtynėse

plačiau

Sveikiname Gitaną Kerpienę sporto mokyklos tinklinio trenerę tarptautinės mokytojų dienos proga gavus apdovanojimą iš Kelmės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo