Seimo nario A.Butkevičiaus laisvųjų imtynių turnyras

2014 05 11

Birželio 7 d. Kybartuose vyko VII-asis tarptautinis seimo nario Algirdo Butkevičiaus taurės laisvųjų imtynių turnyras. Tradicinis turnyras išsiskyrė puikia organizacija ir dalyvių sportiniu meistriškumu. Varžybas pagerbė, į jas atvykę ir prizininkus apdovanoję disko metikas Virgilijus Alekna, Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Valentinas Mizgaitis ir Pekino olimpinių žaidynių prizininkas imtynininkas Mindaugas Mizgaitis.
Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 4 bronzos medalius: Arnas Valantinas (41kg.), Nedas Nekrašas (44 kg.), Aurimas Kuoris (69 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (73 kg.). Kitiems kelmiškiams iki medalių iškovoti nepavyko. Atitinkamai 6 ir 7 vietas užėmė Vilius Monkevičius ir Paulius Leščauskis, kovoję svorio kategorijoje iki 33 kg. Justas Augustis (76 kg.) užėmė 7 vietą. Rolandas Dumskis (44 kg.), Mindaugas Reimeris ir Dainius Rimkus (abu 69 kg.) pergalių neiškovojo.
Turnyre dalyvavo 170 dalyvių iš: Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Ukrainos ir Vokietijos.