Apie mus » Naujienos

Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunimo (16-20 m.) pirmenybės

2012-03-21

Kovo 16 d. Šiauliuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunimo (16-20 m.) pirmenybės, kuriose varžėsi pajėgiausi šalies imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių , Kelmės, Pagėgių ir Lazdijų. Imtynininkai dėl medalių rungėsi aštuoniose svorio kategorijose: 50, 55, 60, 66, 74, 84, 96 ir 120kg. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos imtynių treneriai delegavo aštuonis sportininkus. Pavyko iškovoti tris apdovanojimus. Svorio kategorijoje iki 84 kg., kurioje varžėsi 18 dalyvių, antrus metus iš eilės Lietuvos jaunimo čempionu tapo Algirdas Kuoris, kuris užtikrintai laimėjo visus penkis susitikimus įskaitant finalinę kova su šiaulišliu M. Jokubausku. Šioje svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo Liutauras Valantinas, beja, pufinalio kovoje nusileidęs tik treniruočių partneriui A. Kuoriui. Gaila, kad burtai kelmiškius suvedė pusfinalyje, o ne finale, norėjosi pamatyti ''kelmietišką'' finalą.
''Gerai atrodė'' svorio kategorijoje iki 66 kg. kovojęs Benediktas Butkus, tačiau po permainingos pusfinalio kovos su nuolatiniu varžovu Denisu Širvaičiu iš Pagėgių, kelmiškiui teko pripažinti pralaimėjimą ir tenkintis trečiąją vieta. Benedikto bronzos medalis, taip pat jau antrasis Lietuvos jaunimo pirmenybėse, pirmąjį iškovojo 2011 m.

Kitiems kelmiškiams medalių iškovoti nepavyko, nors sportininkų kovingumu treneriai liko patenkinti. Gerai kovojo: Rokas ir Lukas Valantinai, Edvardas Petrauskas, Simonas Trifanovas ir Tadas Staponkus.