Baltarusijos mieste Gardine vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių (iki 17 m.) turnyras

2017-03-09

Kovo 3-5 dienomis Baltarusijos mieste Gardine vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių (iki 17 m.) turnyras, kuriame dalyvavo ir keturi Kelmės imtynininkai. Sėkmingiausiai pasirodė "Aukuro" pagrindinės mokyklos mokinys Klaidas Pluščiauskis. Kelmiškis,  kovojęs svorio kategorijoje iki 85 kg. pirmoje kovoje įveikė Kirilą Dudkovskį iš Gardino, antroje kovoje - Aleksėjų Afanasenko iš Mogiliovo, o kovoje dėl patekimo į finalą Marijaną Makarskį iš Minsko. Finalinėje kovoje teko pripažinti Jeroslavo Jedkovskio pranašumą, o Klaidui atiteko sidabro medalis.
Svorio kategorijoje iki 42 kg. kovojęs Paulius Leščauskas buvo vienas jauniausių dalyvių, bet nepaisant vyresnių ir labiau patyrusių varžovų, kelmiškis iškovojo dvi pergales. Paulius nugalėjo Gardino rajono atstovą Dmitrijų Pavlenko ir Ruslaną Charlamovą iš Gardino. Bet patirti trys pralaimėjimai prieš Egorą Petenko (Gardinas), Ilijas Ezyevą ir Artiomą Selichanovą (abu iš Mogiliovo), paliko kelmiškį ketvirtoje vietoje.
Svorio kategorijoje iki 63 kg. kelmiškis Artiom Veselov pirmoje kovoje ant menčių paguldė Eduardą Eleškevičių iš Ros, tačiau ketvirtfinalyje nusileido Ilja Malaškevičiui iš Minsko ir iš tolimesnių varžybų iškrito.
Svorio kategorijoje iki 54 kg. kovojęs Karolis Žiauberis patyręs du pralaimėjimus iš kovų dėl apdovanojimų taip pat iškrito.
Buvęs kelmiškis, dabar besimokantis Šiaulių sporto gimnazijoje Ugnius Simanauskis iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 69 kg.
Turnyre dalyvavo 110 dalyvių iš Latvijos Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos.