Bėgimas "Graužikai - Kelmė" V.Rimkaus taurei laimėti
Bėgimas

2016-11-02

Spalio 29d. vyko tradicinis bėgimas "Graužikai - Kelmė" V.Rimkaus taurei laimėti, kurį organizuoja Kelmės rajono švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokykla bei bėgimo klubu "Kasčiukai". Bėgimą parėmė bei piniginius prizus įsteigė Kęstas Krincius.

Sportininkai buvo suskirtyti į amžiaus grupes, jaunesnieji įveikė 3 km. distanciją, vyresnieji - 8 km. distanciją. Nugalėtojai ir prizininkais tapo:

1. Bronius Vendova Vilkaviškis

Absoliučioje įskaitoje varžybas laimėjo olimpietis Valdas Dopolskas iš Vilniaus ir Evelina Miltenė iš Šiaulių. Jauniausias bėgimo dalyvis Rytis Tučkus 2010 m.g. iš Kelmės, vyriausias - Bronius Vendova  1955 m.g. iš Vilkaviškio .

Šeimų bėgimo nugalėtojais tapo: Alvydas Janutis ir Tautvydas Janutis (tėvas ir sūnus).

Apdovanojimus teikė Kelmės rajono švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas, Kelmės miesto seniūnas Romas Atkočaitis, "Kasčiukų" bėgimo klubo atstovas Kęstas Krincius ir Kelmės rajono švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Saulius Michailovas.

Masiškiausias Kelmės rajono komandas: Tytuvėnų gimnaziją, Šaukėnų gimnaziją ir Liolių pagr. mokyklą apdovanojo Kelmės miesto seniūnas Romas Atkošaitis saldžiais prizais.