Guseve (Rusija) vyko tradiciniu tapęs, laisvųjų imtynių jaunių turnyras

2020-02-04

Vasario 1 d. Guseve (Rusija) vyko tradiciniu tapęs, laisvųjų imtynių jaunių turnyras. Varžybose sėkmingai pasirodė Kelmės imtynininkai Paulius Leščauskas ir Justas Miliauskas.

Paulius svorio kategorijoje iki 65 kg. iškovojo antrąja vietą. Aštuntfinalyje kelmiškis lengvai susitvarkė su rusu Akilbek Seitkazi. Ketvirtfinalyje teko gerokai stipresnis varžovas iš Černiakhovskio komandos Danil Lagodski. Kelmės imtynininkas po atkaklios kovos įveikė rusą. Pusfinalyje Paulius nugalėjo latvį Volodarą Smirnovą ir iškopė į turnyro finalą šioje svorio kategorijoje. Finalinėje kovoje teko pripažinti Rusijai atstovaujančio abchazo Riči Sičinava pranašumą.

Svorio kategorijoje iki 92 kg. sėkmingai šiame turnyre debiutavo kitas kelmiškis Justas Miliauskas, kuris taip pat iškovojo antrąja vietą. Nors Justui dar tik 15 metų, jis puikiai susitvarkė su jauduliu ir gerai kovojo su dviem metais vyresniais imtynininkais. Aštuntfinalyje kelmiškis aiškia taškų persvara įveikė latvį Andrej Lipinš, ketvirtfinalyje nugalėjo lenką Barteką Sklodovskį, o pusfinalyje po efektingų metimų nugalėjo kaliningradietį Romaną Gazarianą. Finale Justas nusileido rusui Ivanui Demidovui.

Turnyre dalyvavo 226 dalyviai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovakijos, Suomijos ir Vokietijos.