Imtynininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Kaliningrade

Guseve, Kaliningrado srityje, vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių turnyras skirtas buvusiam Sovietų armijos generolui I. D. Černiakovskiui atminti. Turnyre dalyvavo 25 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos ir Vokietijos. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo du apdovanojimus. Svorio kategorijoje iki 42 kg. (21 dalyvis) tris kovas laimėjęs Vilius Povilaitis iškopė į finalą, kuriame nusileido Vokietijos sportininkui ir užėmė antrąją vietą. Svorio kategorijoje iki 54 kg. (17 dalyvių) taip pat tris kovas laimėjęs į finalą pateko Aurimas Kuoris. Dėja, po permainingos kovos kelmiškis pralaimėjo 2011 metų pasaulio jaunių 8-tos vietos laimėtojui K. Busliui iš Kauno ir iškovojo sidabro medalį. Po vieną pergalę iškovojo Kipras Leščiauskas (36 kg.) ir Justas Augustis (62 kg.), bet pralaimėję sekančius susitikimus iš kovos dėl medalių pasitraukė. Dainius Rimkus ir Mindaugas Reimeris pirmasias kovas pralaimėjo ir iš tolimesnių varžybų pasitraukė.
Varžybų organizacija atitiko aukščiausią lygį, jos vyko visiškai naujoje Gusevo mietsto sporto ir sveikatingumo centro salėje, ant triejų kilimų, kiekviena komanda buvo aprūpinta atskira perseringimo patalpa su dušais. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti ne tik medaliais, diplomais ir taurėmis, bet ir vertingais prizais.. Per kiekvienos svorio kategorijos apdovanojimus, nugalėtojui grojo, jo šalies himną.