Imtynininkai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose Vilkaviškyje ir Rokiškyje

2013-04-29

Balandžio 20 d. Vilkaviškyje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas šeimos nario Algirdo Butkevičiaus taurei laimėti. Kelmiškiai iškovojo 4 bronzos medalius: svorio kategorijoje iki 42 kg. Ugnius Simanauskis, 50 kg. - Vilius Povilaitis, 62 kg. kategorijoje - Vilius Mikalauskis ir 74 kg. kategorijoje - Rokas Valantinas.
Turnyre dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos ir Vokietijos.

balandžio 26 d. Radviliškyje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Radviliškis 2013". Gerai pasirodė Kelmės imtyninkai, kurie iškovojo du aukso ir du sidabro medalius. Svorio kategorijoje iki 54  kg. nugalėtoju tapo Mindaugas Reimeris. Svorio kategorijoje iki 69 kg. nugalėjo Aurimas Kuoris. Sidabro medalius iškovojo Justas Augustis (73 kg.) ir Algirdas Kuoris (96 kg.).

Varžybose dalyvavo imtynininkai iš Latvijos ir Lietuvos.