Apie mus » Naujienos

Imtynininkų pergalės Lietuvos jaunučių žaidynėse

2012-09-20

Pasibaigė Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, kuriose puikiai sekėsi Kelmės jauniesiems imtynininkams. Graikų-romėnų imtynių ir laisvųjų imtynių varžybos vyko dviem etapais. Rugsėjo 8-9d. vyko zoninės varžybos. Visos Lietuvos komandos buvo suskirstytos į 4 zonas: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių. Į finalines varžybas patenka tik po du sportininkus kiekvienoje svorio kategorijoje. Net 10 kelmiškių iš 11 pavyko patekti į finalines laisvųjų imtynių varžybas, graikų-romėnų imtynėse šešiems sportininkams iš Kelmės.

rugsėjo 15-16 d. Klaipėdoje vyko finalinės Lietuvos jaunučių sporto žaidynių varžybos. Kaip jau įprasta Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo tiek graikų-romėnų imtynių, tiek sau įprastose laisvųjų imtynių varžybose. Graikų - romėnų imtynių stiliuje kelmiškiai iškovojo tris prizines vietas. "Aukuro" vid. mokyklos mokinys Vilius Povilaitis tik finalinėje kovoje, po abėjotino teisėjų sprendimo pralaimėjo Lietuvos graikų - romėnų imtynių rinktinės nariui iš Kauno A. Liaugminui ir pelnė sidabro medalį svorio kategorijoje iki 47kg. Bronzos medalius iškovojo "Kražantės" pagr. mokyklos mokiniai Kipras Leščiauskas (38kg.) ir Dainius Rimkus (59kg.). Penktąsias vietas užėmė Justas Augustis, Dovydas Eitmantas ir Mindaugas Reimeris.
Sekančią dieną vyko laisvųjų imtynių fialinės varžybos. Čia jau vyko neakivaizdi dviejų komandų dvikova tarp Klaipėdos pirmosios komandos ir Kelmės. Svorio kategorijoje iki 47kg. užtikrintai čempionu tapo Vilius Povilaitis fialinėje kovoje paguldydamas klaipėdietį D. Bušecką ant menčių. 59kg. svorio kategorijoje susitiko kelmiškis Aurimas Kuoris ir Dimitrij Orlov iš Klaipėdos, pastarasis laimėjo. Kipras Leščiauskas (38kg.) iškovojo sidabro medalį nusileidęs tik pagėgiškiui G. Jovaišai. Trečiąsias vietas iškovojo "Aukuro" vid. mokyklos mokiniai: Robertas Petrauskas (42kg.), Mindaugas Reimeris (47kg.) ir J. Graičiūno gimnazijos mokiniai: Dainius Rimkus (59kg.) ir Justas Augustis (66kg.). Penktosios vietos atiteko: Mantui Nemeikšai (42kg.), Donatui Rimkui (59)kg. ir Dovydui Eitmantui (73kg.). Zoninėse varžybose taip pat kovojo Povilas Vasilaiuskas, kuriam į finalines varžybas "prasimušti" nepavyko.

Komandinėje laisvųjų imtynių įskaitoje Kelmės imtynininkai užėmė antrąją vietą, į priekį praleidusi tik pajėgią Klaipėdos 1 komandą, kuri buvo suburta iš triejų skirtingų Klaipėdos imtynių klubų. Viso dalyvavo 27 komandos iš visos Lietuvos.

Graikų-romėnų imtynių komandinėje įkaitoje kelmiškiai liko šeštoje vietoje tarp taip pat 27 komandų.