Jaunieji imtynininkai dalyvavo Lietuvos vaikų pirmenybės
Jaunieji imtynininkai  dalyvavo Lietuvos vaikų pirmenybės

2013-01-29

sausio 25 d. Šiauliuose vyko Lietuvos Respublikos vaikų laisvųjų imtynių pirmenybės. Varžybose dalyvavo 9-13 metų amžiaus berniukai.
Nors keletui jaunųjų kelmiškių, tai buvo pirmosios oficialios varžybos, Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai pasirodė gerai. Lietuvos čempionais tapo: Ugnius Simanauskis (44 kg.), Renaldas Ridikas (50 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (73 kg.). Trečiąją vietą iškovojo Vilius Gečas (41 kg.). Karolis Žiauberis (32 kg.), Rokas Baranauskas (38 kg.) ir Dovydas Saponka (54 kg.) užėmė penktąsias vietas.. Domantas Šimkus užėmė 8-ąją, o Rolandas Dumskis į pirmąjį dešimtuką nepateko.

Varžybos išsiskyrė savo dalyvių gausa, jose dalyvavo 122 dalyviai iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Pagėgių, Marijampolės, Joniškio, Lazdijų, Alytaus ir Kelmės.