Kasmetinis laisvųjų imtynių turnyras "Daugpilio taurė"
Kasmetinis laisvųjų imtynių turnyras

2015-11-12

Lapkričio 6-7 d. Daugpilyje vyko tradicinis, kasmetinis laisvųjų imtynių turnyras "Daugpilio taurė". Varžybose sportininkai kovojo dvejuose amžiaus grupėse: jaunių (11-16 m.) ir suaugusiųjų. Suaugusiųjų amžiaus grupėje kovojo du kelmiškiai: Aurimas Kuoris ir Justas Augustis. Abu imtynininkai burtų valia pirmoje kovoje susitiko tarpusavyje. Rezultatu 10:0 nugalėjo Aurimas. Antroje kovoje nugalėtojas susitiko su šių metų Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtoju svorio kategorijoje iki 85 kg. šiauliškiu Mantu Adomaičiu. Atkaklioje kovoje rezultatu 2:4 nugalėjo Adomaitis. Kovoje dėl trečiosios vietos Aurimas rezultatu 10:0 nepaliko jokių vilčių latviui Gustui Čeiransui ir iškovojo trečiąją vietą. Justas Augustis liko 10 vietoje. Šioje svorio kategorijoje kovojo 11 sportininkų.
Jaunių amžiaus grupėje kelmiškis Edvinas Gediminas svorio kategorijoje iki 32 kg. iškovojo trečiąją vietą (11 dalyvių). Penktąsias vietas užėmė: Ignas Grigalaitis (38 kg.), Vilius Gečas (59 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (73 kg.).