Kelmės sporto centro auklėtinis didžiausio Europos imtynių turnyro vicečempionatas

2019-04-02

Vilius Mikalauskas iškovojo sidabro medalį Tallinn Open 2019 turnyre!

Kelmiškis pirmoje kovoje rezultatu 10:0 per 23 sekundes "nušlavė" maskvietį Prokopevą, antroje kovoje įveikė latvį Renarą Alainį, o trečioje kovoje estą Robiną Krivmeną. Iškovojęs pirmąją vietą savo pogrupyje Vilius pateko į finalą, kuriame, deja, neatsilaikė prieš graiką Konstantiną Aleksandridį. Šioje svorio kategorijoje kovojo 12 dalyvių iš 7 valstybių.

Svorio kategorijoje iki 62 kg. Paulius Leščauskas laimėjo prieš rusą Michailą Tarabiną, ukrainietį Sergejų Sosniną, prancūzą Viktorą Rouksą ir latvį Artiomą Titovą, bet pralaimėjo turnyro nugalėtojui amerikiečiui Džedonui Skeledžeriui ir trečios vietos laimėtojui uzbekui Amirbekui Dilmurodovui. Paulius užėmė penktąją vietą.

Ignas Grigalaitis laimėjo prieš latvį Kasperį Karpeniną ir ukrainietį Nazarą Fedaną, bet pralaimėjo kitam latviui Artiomui Titovui ir rusui Dmitrijui Poliašovui ir liko vienuoliktas. Šioje svorio kategorijoje kovojo 24 sportininkai iš 14 valstybių.

„Tallinn Open“ turnyras yra didžiausias imtynių turnyras Europoje. Šių metų turnyre dalyvavo 2246 sportininkai ir sportininkės iš 29 pasaulio valstybių. Penktadienį (kovo 30 d.) vyko graikų – romėnų imtynių kovos, o šeštadienį kovojo moterų ir laisvųjų imtynių atstovai. Varžybos vyko vienoje dižiausių arenų Europoje – Saku Suurhall. Imtynininkai kovojo ant 14 kilimų.