Kelmės sporto mokyklos imtynininkai dalyvavo varžybose Kaliningrade

2012-12-18

Gruodžio 14-16 d. Kaliningrade vyko tarptautinis jaunučių laisvųjų imtynių turnyras skirtas nusipelniusio Rusijos trenerio G. Taropino garbei. Turnyre dalyvavo ir Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai treniruojami trenerių Sauliaus Jurčio ir Nerijaus Peleckio. Geriausiai sekesi "Kražantės pagr.. mokyklos mokiniui Ugniui Simanauskiui, kuris svorio kategorijoje iki 41 kg. iškovojo antrąją vietą. Ugnius pirmąją varžybų dieną nugalejo sportininkus iš Gurevsko, Maskvos, Kaliningrado ir Černiakovskio, sekančią dieną pufinalyje įveikė latvį ir pateko į finalą. Finalinėje kovoje kelmiškiui nepavyko nugalėti kovingai nusiteikusio armėnų kilmės kaliningradiečio Aliko Sadoeno. Svorio kategorijoje iki 58 kg. trečiąją vietą iškovojo Dainius Rimkus. Kelmiškis įveikė latvį, du rusus bet patyrė pralaimėjimą, čempionu tapusiąm klaipėdiečiui D. Orlovui. Kovoje dėl trečios vietos Dainius nugalėjo savo komandos draugą Aurimą Kuorį, kuris liko ketvirtas. Svorio kategorijoje iki 46 kg. "Aukuro" vid. mokyklos mokinys Vilius Povilaitis nugalėjęs du rusus, latvį ir vilkaviškietį, bet patyrė pralaimėjimus prieš sportininkus iš Krasnodaro ir Černiakovskio, užėmė ketvirtąją vietą. Vieną kovą laimėjo Justas Augustis (69 kg..). Robertas Petrauskas pergalių neiškovojo.
Turnyre dalyvavo 180 dalyvių suskirstyti į dvi amžiaus grupes: jaunučių (1997-1999 metų gimimo) ir vaikų (1999 m. ir jaunesni). Sportininkai atvyko iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos. Turnyras buvo gan auktšto lygio, jaunieji imtynininkai turėjo daug kovu. Norint iškovoti medalį reikėjo laimėti bent keturias kovas.

Per šiuos metus Kelmės imtynininkai iškovojo 76 medalius įvairaus rango varžybose. Tarp ryškiausių laimėjimų, Algirdo Kuorio iškovotas Lietuvos jaunimo (iki 20 m.) čempiono titulas (antrus metus iš eilės). Lietuvos jaunučių žaidynėse iškovota antroji komandinė vieta.