Apie mus » Naujienos

Klaipėdoje tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių turnyras

2016-05-23

Gegužės 21 d. Klaipėdoje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių turnyras skirtas olimpiečio Ričardo Pauliukonio prizams laimėti.
Keturi Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo turnyre ir trys iš jų grįžo su apdovanojimais. Geriausiai pasirodė "Aukuro" pagr. mokyklos mokinys Klaidas Pluščiauskis, kuris kovojęs svorio kategorijoje iki 85 kg. tapo nugalėtoju. Kelmiškis pirmoje kovoje įveikė rusą A. Chašievą antroje kovoje - komandos draugą Vilių Mikalauską ir klaipėdietį D. Michejevą. Vilius Mikalauskas užėmė ketvirtąją vietą. Svorio kategorijoje iki 58 kg. kovojo Arnas Valantinas. Kelmiškis nugalėjo rusą M. Korobeiniką, šiaulietį Ž. Saugūną ir kaunietį J. Dambrauską, bet pralaimėjęs latviui A. Butilinšui ir klaipėdiečiui B. Jurevičiui, užėmė trečiąja vietą. Svorio kategorijoje iki 66 kg. Artiomas Veselov laimėjęs prieš klaipėdietį A. Bekasovą, tačiau pralaimėjęs latviui D. Polakovsui ir estui M. Tarasovui, iškovojo trečiąja vietą.
Turnyre dalyvavo virš šimto sportininkų iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos.
Kelmės sportininkus turnyrui ruošė treneriai Saulius Jurčys ir Nerijus Peleckis.