2018-10-24
Spalio 19-21 d. Klaipėdoje vyko 20-asis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras “Mūsų viltys”.
Kelmės garbę gynė šeši pajėgiausi imtynininkai. Svorio kategorijoje iki 92 kg. gerai pasirodė Lietuvos jaunių rinktinės narys, kelmiškis Vilius Mikalauskas. Pirmoje kovoje Vilius įveikė estą, antroje Moldavijos sportininką, tačiau kovoje dėl patekimo į finalą pralaimėjo latviui Romanovskiui. Viliui be kovos atiteko trečioji vieta. Nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo rusas Gaugarašvili.
Svorio kategorijoje iki 55 kg. kovojo du kelmiškiai. Paulius Leščauskas užėmė penktąją vieta, o Ignas Grigalaitis pirmoje kovoje pralaimėjęs estui į pirmąjį dešimtuką nepateko.
Svorio kategorijoje iki 71 kg. gerai pasirodė Arnas Valantinas. Kvalifikacijoje laimėjo prieš latvį, aštuntfinalyje įveikė baltarusį Gaiduk, o ketvirtfinalyje ant menčių paguldė kitą baltarusį Lukša. Dėka, bet pusfinalyje nepavyko nugalėti ruso Fatalyevo, kuris tapo varžybų nugalėtoju šioje svorio kategorijoje. Kovoje dėl trečiosios vietos Arnas turėjo pripažinti suomio Silu pranašumą ir tenkintis penktąją vieta.
Svorio kategorijoje iki 65 kg. kovojęs Karolis Žiauberis pirmoje kovoje įveikė lenką, bet ketvirtfinalyje pralaimėjęs moldavui iš varžybų tolimesnių kovų iškrito.
Turnyre dalyvavo per du šimtus dalyvių iš: Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Moldovos, Suomijos, Rusijos ir Vokietijos.