Laisvųjų imtynių turnyrai Latvijoje

2017-04-24

Balandžio 21-22 d. Daugpilyje vyko du laisvųjų imtynių turnyrai, kuriuose sėkmingai pasirodė Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai.
Pirmąja dieną vyko atviros Daugpilio miesto laisvųjų imtynių jaunimo pirmenybės, kuriose dalyvavo 7 kelmiškiai. Geriausiai pasirodė J. Graičiūno gimnazistai Arnas Valantinas (66 kg.) ir Aurimas Kuoris (85 kg.), kurie tapo nugalėtojais savo svorio kategorijose. Taip pat pirmąsias vietas užėmė "Aukuro" pagrindinės mokyklos mokiniai. Ignas Grigalaitis svorio kategorijoje iki 42 kg., o Paulius Leščauskas svorio kategorijoje iki 46 kg. Trečiąją vietą iškovojo Mindaugas Reimeris (85 kg.).
Sekančią dieną toje pačioje salėje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių vaikų, jaunučių turnyras "Atlants 2017". Jame dalyvavo devyni kelmiškiai. Geriausiai sekėsi Pauliui Leščauskui, kuris iškovojo antrąją vietą svorio kategorijoje iki 46 kg. (7 dalyviai). Trečiąsias vietas iškovojo: Rokas Stonaitis, kuris kovojo lengviausioje svorio kategorijoje iki 26 kg. (5 dalyviai) ir Nedas Vasiliauskis, kovojęs 29 kg. svoryje (7 dalyviai). Ketvirtą vietą tarp 12-os dalyvių užėmė Vakaris Norkuckis (54 kg.). Taip pat ketvirtas liko Benas Musneckis, kovojęs svorio kategorijoje virš 54 kg.
Turnyre taip pat dalyvavo: Danielius Bukavičius (29 kg.), Matas Vasiliauskis (33 kg.), Ignas Grigalaitis (46 kg.) ir Rolandas Dumskis (54 kg.).
Turnyre dalyvavo jaunieji imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Moldavijos.