Apie mus » Naujienos

Lengvosios atletikos varžybos "Aukščiau, toliau, greičiau"
Lengvosios atletikos varžybos

2016 02 12

Vakar Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko tradicinės jauniausių (2003 m. g. ir jaun.) lengvaatlečių varžybos "Aukščiau, toliau, greičiau", kuriose varžėsi ir Kelmės sporto mokyklos auklėtiniai.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi Deimantei Kneižytei, ji 1000 m. rungtyje buvo greičiausia ir iškovojo aukso medalį bei nugalėtojų taurę (treneris G.Kasputis).

Taip pat neblogai sekėsi vaikinams:  Nedas Kasparas iškovojo net du sidabro medalius 60m. ir 200m. rungtyse, Lukas Arbačauskas 60m. rungtyje iškovojo bronzos medalį (trenerė L.Balsytė).

Visai nedaug iki apdovanojimų pakylos pritrūko Ivetai Račkauskaitei 600m. rungtyje ir Aldui Kasparui 60 m. rungtyje, jie iškovojo ketvirtąsias vietas.

Varžybose taip pat dalyvavo: Aidas Armoška, Deimantė Klapatauskaitė, Elvina Milkintaitė, Aurelija Turskytė, Vilius ir Adomas Danilovai.