Lietuvos jaunių sporto žaidynės

2015-10-21

Spalio 17-18 dienomis Šiauliuose vyko finalinės Lietuvos sporto žaidynių graikų - romėnų imtynių ir laisvųjų imtynių varžybos. Šeštadienį Šiaulių Ątžalyno sporto salėje kovojo graikų - romėnų imtynių atstovai, o sekmadienį - laisvųjų imtynių kovotojai.
Graikų - romėnų imtynių varžybose geriausiai pasirodė ir trečiąsias vietas iškovojo Kipras Leščiauskas, kuris grūmėsi svorio kategorijoje iki 58 kg. ir Mindaugas Reimeris - 85 kg.
Laisvųjų imtynių turnyre kelmiškiai pasirodė dar geriau. Svorio kategorijoje iki 85 kg., visus varžovus nesunkiai įveikęs, nugalėtoju tapo šių metų Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvis Aurimas Kuoris. Kipras Leščiauskas (sv. kat. 63 kg.) iškovojo antrąją vietą, finale nusileidęs Roman Chomik iš Klaipėdos. Trečiąsias vietas iškovojo Vilius Gečas (sv. kat. 58 kg.) ir Mindaugas Reimeris (sv. kat. 85 kg.).