Lietuvos jaunučių - mokinių laisvųjų imtynių pirmenybės

2014-11-11

Lapkričio 7 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos jaunučių - mokinių laisvųjų imtynių pirmenybės, kuriose dalyvavo 11-14 metų vaikai. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 7 medalius: sidabro medalius iškovojo Edvinas Gediminas (32 kg.), Karolis Žiauberis (38 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (73 kg.). Trečiąsias vietas užėmė ir bronzos medalius iškovojo: Vilius Monkevičius (32 kg.), Arnas Valantinas (47 kg.), Ugnius Simanauskis (53 kg.) ir Vilius Mikalauskas (73 kg.). Penktąsias vietas užėmė: Rolandas Dumskis (42 kg.), Vilius Gečas (53 kg.), Rokas Mankevičius (73 kg.), Faustas Aleksandravičius (38 kg.) ir  Nedas Nekrašas (47 kg.)
Pirmenybėse dalyvavo 77 sportininkai iš: Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Joniškio, Tauragės, Pagėgių ir Kelmės.