Lietuvos jaunučių čempionatas

2015-11-16

Lapkričio 13 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos jaunučių čempionatas, kuriame kovojo ir Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos jaunieji imtynininkai. Dar visai neseniai, spalio 30 d., vyko Lietuvos mokinių - jaunučių pirmenybės, kuriose kelmiškiai tapo nugalėtojai komandinėje įskaitoje. Šį kartą Kelmės sportininkai taip pat pasirodė puikiai. Net penki kelmiškiai, savo svorio kategorijose iškopė į finalus. Lengviausioje svorio kategorijoje iki 32 kg. nugalėtoju tapo kelmiškis Domantas Gediminas. Domanto brolis dvynys Edvinas kovojęs svorio kategorijoje iki 35 kg. finalinėje kovoje nusileido vilkaviškiečiui ir užėmė antrąją vietą. Pagirtinai kovojo Paulius Leščauskas (svorio kat. iki 38 kg.), kuris per visas savo keturias kovas, įskaitant ir finalinę kovą, varžovus įveikė aiškia persvara ir tapo Lietuvos jaunučių čempionu. Paulius šiemet tapo čempionu Lietuvos vaikų čempionate, Lietuvos mokinių - jaunučių pirmenybėse ir šiame Lietuvos jaunučių čempionate. Svorio kategorijoje iki 59 kg. antrąją vietą iškovojo Vilius Gečas, kuris tik finale nusileido raseiniškiui Leandrui Nutautui. Taip pat finalas susiklostė ir Klaidui Pluščiauskiui, kuris turėjo pripažinti Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinio Valdo Kairio pranašumą svorio kategorijoje iki 85 kg. Trečiąsias vietas iškovojo: Ignas Grigalaitis (38 kg.) ir Vilius Mikalauskas (73 kg.). Dėl trečiųjų vietų kovojo, bet pralaimėję liko penkti: Matas Stonaitis (35 kg.), Rolandas Dumskis (42 kg.) ir Artiom Veselov (66 kg.). Varžybose taip pat dalyvavo: Faustas Aleksandravičius ir Karolis Žiauberis.
Kelmės jaunučių komanda iškovojo antrąją komandinę vietą pagal iškovotus medalius, į priekį praleidę tik Raseinių imtynininkus.
Lietuvos jaunučių čempionate dalyvavo 114 dalyvių vienolikoje svorio kategorijų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Tauragės, Raseinių, Kelmės ir Pagėgių.