Lietuvos jaunučių žaidynės

2018-010-10

Rugsėjo 29 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunučių sporto ir vilčių žaidynių imtynių varžybos. Varžybos buvo organizuojamos visuose trijuose imtynių stiliuose: graikų-romėnų imtynių, laisvųjų imtynių ir moterų imtynių. Kelmės komandą sudarė 10 jaunųjų sportininkų. Kadangi pagal žaidynių reglamentą visų trijų imtynių stilių pelnyti rezultatai buvo sumuojami bendrai, tam, kad pasiekti aukštą komandinę vietą, reikia dalyvauti bent dvejuose stiliuose. Kelmiškiai gero pasirengimo ir sportininkų atkaklumo dėka nepabūgo dalyvauti dvejuose varžybose vienu metu. Ant vieno kilimo vyko laisvųjų imtynių kovos, o ant kito – graikų-romėnų imtynių varžybos. Kelmiškiai puikiai pasirodė abejuose stiliuose.

Po du apdovanojimus žaidynėse pelnė keli kelmiškiai. Paulius Leščauskas, kuris svorio kategorijoje iki 57 kg. laisvosiose imtynėse (13 dalyvių) tapo nugalėtoju, o graikų-romėnų imtynėse (17 dalyvių) užėmė trečiąją vietą. Po du sidabro medalius iškovojo: Domantas Gediminas (svorio kategorija iki 34 kg., laisvosiose imtynėse - 5 dalyviai, graikų-romėnų imtynėse – 5 dalyviai) ir Rolandas Dumskis (68 kg., po 12 dalyvių).

Laisvosiose imtynėse bronzos medalius iškovojo: Kristupas Norkuckis (41 kg., 7 dalyviai), Ignas Grigalaitis (57 kg.), Vakaris Norkuckis (62 kg., 11 dalyvių) ir Justas Miliauskas (virš 85 kg., 11 dalyvių). Penktąsias vietas užėmė Elijus Melešius ir Edvinas Gediminas (abu 48 kg., 15 dalyvių), septintas liko Benas Musneckis (virš 85 kg.), Neilas Milaševičius užėmė 10 vietą (57 kg.).

Bendroje įskaitoje tarp 16 laisvųjų imtynių komandų, Kelmės imtynininkai iškovojo pirmąją vietą, o graikų-romėnų imtynių varžybose penkti tarp 15 komandų. Absuliučioje imtynių įskaitoje, Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos imtynininkai užėmė trečiąją komandinę vietą, nusileidusi tik Klaipėdos „Viesulo Sporto Centrui“ ir Vilniaus Miesto Sporto Centro 1 komandai.

Viso kelmiškiai per vieną dieną sukovojo 56 kovas ir iškovojo 10 medalių. Ačiū vaikinams už kovingumą ir ryžtą siekiant pergalių !