Apie mus » Naujienos

Lietuvos kroso taurės finalinis etapas

2019-11-11

Kroso sezonas baigėsi, iš viso vyko 6 kroso etapai (Raseiniuose, Šiauliuose, Palangoje, Ariogaloje, Jurbarke ir Smiltynėje), kuriuose Kelmės sporto centro auklėtiniai rinko taškus ir kovojo ne tik komandinėje įskaitoje, bet ir asmeninėje įskaitoje.

Finalinis etapas vyko Smiltynėje lapkričio 9 dieną, kur buvo susumuoti galutiniai taškai ir paaiškėjo nugalėtojai bei prizininkai  komandinėje įskaitoje ir asmeninėje įskaitoje.

Šiame etape varžėsi ne tik Lietuvos bėgikai , bet ir Latvijos , Ukrainos , Lenkijos , Baltarusijos , Kaliningrado sportininkai .

Puikiai pasirodė Kelmės sporto centro bėgikai, kurie bendroje kroso įskaitoje , rajonų grupėje , iškovojo 3 vietą (iš viso dalyvavo 20 rajonų).

Asmeninėse įskaitose :
Nedas Kasparas 2000m rungtyje užėmė 3 vietą , o bendroje įskaitoje tapo absoliučiu čempionu.
Deimantė Kneižytė 3000m rungtyje užėmė 2 vietą, o bendroje įskaitoje iškovojo 3 vietą.
Žygimantas Bagdonas 7000m rungtyje užėmė 2 vietą , o bendroje įskaitoje iškovojo 2 vietą.

Visus taškus Kelmės rajonui pelnė Kelmės sporto centro trenerio Gedimino Kaspučio auklėtiniai.

Džiaugiamės Kelmės sporto centro auklėtiniais , šauniai pasirodžius !!