Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių čempionatas

2020-09-08

Po ilgos priverstinės pertraukos dėl valstybės taikytų apribojimų vėl įvyko Respublikinės laisvųjų imtynių varžybos. Rugsėjo 4-5 dienomis Klaipėdoje įvyko 2020 m. Lietuvos imtynių jaunių čempionatas, kuriame kovojo raikų - romėnų imtynių, moterų imtynių ir laisvųjų imtynių sportininkai. Jaunių amžiaus čempionate kovojo 14-17 metų imtynininkai.

Sėkmingai pasirodė Kelmės sporto centro laisvūnai, kurie iškovojo penkis medalius. Svorio kategorijoje iki 71 kg. nugalėtoju tapo Ignas Grigalaitis, kuris pirmoje kovoje nugalėjo vilkaviškietį Marių strakalaitį, pusfinalyje įveikė komandos draugą Vakarį Norkuckį, o finale nugalėjo klaipėdietį Pučinską. Vakaris Norkuckis šioje svorio kategorijoje iškovojo trečiąja vietą. Kelmiškis pirmoje kovoje nugalėjo vilnietį Ludoviko Diginaro, pusfinalyje nusileido minėtam Ignui Grigalaičiui, o kovoje dėl trečiosios vietos įveikė M. Strakalaitį.

Svorio kategorijoje iki 80 kg. visus savo varžovus lengvai įveikė Paulius Leščauskas ir tapo nugalėtoju šioje svorio kategorijoje. Paulius pirmoje kovoje nugalėjo klaipėdietį Herkų Petrauską, pusfinalyje Marių Kačinską (Klaipėda), o finale radviliškietį Luką Gelažių.

Svorio kategorijoje iki 48 kg. antrąja vietą iškovojo Nandas Narauskas. Kelmiškis nugalėjo du vilkaviškiečius, bet pralaimėjo vilniečiui Aleksandrui Popravko.

Svorio kategorijoje iki 92 kg. sėkmingai startavo Justas Miliauskas. Pirmoje kovoje lengvai įveikė vilnietį Danielių Utarą, antroje kovoje klaipėdietį Igorį Šaraj, o trečioje kovoje nugalėjo Domantą Miliauską iš Kauno. Lemiamoje kovoje dėl pirmosios vietos teko pripažinti daugiau patirties turinčio vilniečio Armanio Barsamiano pranašumą. Kelmiškiui Justui Miliauskui buvo įteiktas sidabro medalis.