Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių jaunučių pirmenybės

2019-10-25

Šiandien visą dieną Kelmės sporto centre karaliavo imtynės, vyko Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių jaunučių pirmenybės.

Šiose varžybose puikiai sekėsi Kelmės imtynininkams, jie tapo komandinės įskaitos nugalėtojais.

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius Nerijų Peleckį ir Saulių Jurčį.

Asmeninėje įskaitoje nugalėtojais tapo: Nedas Vasiliauskas 38 kg. svorio kategorija, Rokas Miliauskas 75 kg. svorio kategorija ir Justas Miliauskas iki 100 kg. svorio kategorija.

Antrą vietą iškovojo Nedas Leščiauskas 34 kg. svorio kategorija.

Trečiasias vietas iškovojo: Jonas Danauskas 34 kg. svorio kategorija, Rokas Stonaitis 34 kg, svorio kategorija, Benas Šimulis 38 kg. svorio kategorija, Nandas Narauskas 44 kg. svorio kategorija ir Elijus Melešius 57 kg. svorio kategorija.

Sportininkus sveikino ir apdovanojimus teikė Kelmės rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas sportui Saulius Michailovas, Kelmės sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius.