Apie mus » Naujienos

Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybės

2017-02-24

Savaitgalį Klaipėdoje varžėsi stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai, vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo ir suaugusių čempionatas.

Kelmės sporto mokyklą atstovavo mokyklos auklėtinis Ernestas Danilovas (treneris G.Kasputis), kuris šiose varžybose varžėsi 3000 m. rungtyje ir nugalėjęs visus varžovus iškovojo aukso medalį, nuotolį įveikęs per 9:20,23.

Taip pat šiose varžybose varžėsi Egita Banevičiūtė, kuri įveikė 400m. nuotolį per 1:01,09 ir jaunimo grupėje užėmė 9 vietą.

Kelmės rajonui taip pat atstovavo buvusios Kelmės sporto mokyklos auklėtinės Aurika Balsytė (5 vieta - 800m. rungtis ir 7 vieta - 1500m. rungtis)  ir Karolina Mockaitytė (8 vieta - 800m. rungtis ir 11 vieta - 1500m. rungtis) jos varžėsi jau suaugusiųjų grupėje.

Kelmės rajonas šiose varžybose tarp 15 šalies rajonų laimėjo trečią komandinę vietą.

Sveikiname Ernestą Danilovą tapus Lietuvos jaunimo čempionu, bei jo trenerį Gediminą Kasputį.