Lietuvos lengvosios atletikos vaikų olimpinių vilčių taurės varžybos rajonų grupėje

2016-11-28

Lapkričio 25 d. Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų olimpinių vilčių varžybos rajonų grupėje, kuriose dalyvavo virš 300 vaikų, o tarp jų ir Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai.

Šį kartą nudžiugino sporto mokyklos merginos laimėjusios pirmąsias vietas.

1000 m. distancijoje nepralenkiama buvo Deimantė Kneižytė (treneris G.Kasputis), kuri laimėjo aukso medalį.

200 m. distancijoje greičiausia buvo ir taip pat aukso medalį laimėjo Meda Laurinavičiūtė (trenerė L.Balsytė).

Ketvirtąsias vietas užėmė Šarūnė Pikturnaitė 600 m. rungtyje ir Lukas Arbačauskas 200m. rungtyje, penktą vietą 200m. užėmė Nedas Kasparas atsigaunantis po traumos.

Varžybose taip pat dalyvavo Vytautė Pociūtė ir Aldas Kasparas.