Lietuvos mokinių - jaunučių laisvųjų imtynių pirmenybės.

2015-11-02

Spalio 30 d. Pagėgiuose vyko 2015 m. Lietuvos mokinių - jaunučių laisvųjų imtynių pirmenybės.
Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos "laisvūnai" iškovojo 7 medalius, iš kurių net keturi aukso. Tai lėmė, kad Kelmės komanda tapo nugalėtoja ir komandinėje įskaitoje. Antri liko Vilkaviškio, treti - Raseinių imtynininkai.
Iš kelmiškių, nugalėtojais tapo: Edvinas Gediminas (svorio kat. iki 32 kg.), Paulius Leščauskas (38 kg.), Vilius Mikalauskas (73 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (85 kg.). Sidabro medalius iškovojo: Domantas Gediminas (32 kg.), Ignas Grigalaitis (38 kg.) ir Karolis Žiauberis (47 kg.). Faustas Aleksandravičius svorio kategorijoje iki 47 kg. užėmė penktąja vietą.
Pirmenybėse dalyvavo sportininkai iš Alytaus, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės.