Lietuvos mokinių-jaunių laisvųjų imtynių pirmenybės

2015-02-01

Sausio 30 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos Respublikos mokinių - jaunių laisvųjų imtynių pirmenybės. Varžybose dalyvavo septyni Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai pasirodė J. Graičiūno gimnazijos mokinys Mindaugas Reimeris, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 76 kg. Kelmiškis nesunkiai prasiskynė kelią į varžybų finalą, nugalėdamas komandos draugą Klaidą Pluščiauskį ir pagėgiiškį Mantą Pocių, tačiau finale nusileido raseiniškiui Dominykui Viliušiui. Mindaugui atiteko sidabro medalis. Šioje svorio kategorijoje dar kovojo 2-3 metais už savo varžovus jaunesni kelmiškiai. Klaidas Pluščiauskis, kuris pirmoje kovoje nugalėjo Dominyką Popą iš Pagėgių, tačiau nusileidęs Mindaugui Reimeriui ir Mantui Pociui (Pagėgiai) liko penktas. Vilius Mikalauskas pirmoje kovoje pralaimėjo Daniel Mamčic iš Vilniaus ir iš tolimesnių varžybų pasitraukė. Dar keturi Kelmės imtynininkai iškovojo trečiąsias vietas: Karolis Žiauberis (42 kg.), Arnas Valantinas (46 kg.), Ugnius Simanauskis (54 kg.) ir Kipras Leščiauskas (58 kg.).
Pirmenybėse dalyvavo 77 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Vilkaviškio,
Radviliškio, Raseinių, Kelmės ir Pagėgių.