Lietuvos mokinių kroso čempionatas ir kroso estafečių čempionatas

2019-09-30

Rugsėjo 27 - 28 d. Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso čempionatas ir kroso estafečių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Kelmės sporto centro lengvaatlečiai, kuriems vadovauja treneris Gediminas Kasputis.

Pirmą dieną vyko individualios varžybos.

Pirmąsias vietas iškovojo Nedas Kasparas jaunučių grupėje (1000m.)  ir Vilius Danilovas vaikų grupėje(1000m.)

Antrą vietą iškovojo Deimantė Kneižytė jaunių grupėje (1500m.)

Ketvirtąsias vietas iškovojo  Orinta Rimkevičiūtė, Žygimantas Bagdonas ir Austrėja Žilinskaitė.

Kiti sportininkai sportininkai sudalyvavo varžybose ir įgijo varžybinės patirties.

Antrą varžybų dieną vyko kroso estafečių čempionatas kuriame Kelmės rajono komanda iškovojo bronzos medalius.

Komandoje bėgo: Nedas Kasparas, Vilius Danilovas, Adomas Danilovas, Deimantė Kneižytė, Austrėja Žilinskaitė ir Orinta Rimkevičiūtė.

Po dviejų dienų varžybų paaiškėjo, kad Kelmės rajono (sporto centro) lengvaatlečių komanda rajonų grupėje užėmė garbingą antrą vietą nusileidusi tik Šilutės rajonui (iš viso rajonų grupėje dalyvavo 13 rajonų).

SVEIKINAME TRENERĮ GEDIMINĄ KASPUTĮ IR JO AUKLĖTINIUS SU PUIKIU PASIRODYMU LIETUVOS MOKINIŲ KROSO ČEMPIONATE