Apie mus » Naujienos

Lietuvos mokinių olimpinis festivalis

2012-02-06

2012 m. kovo 3 d. Vilniaus r. Avižienių vidurinėje mokykloje ir Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų tinklinio finalinės varžybos.
Po sunkių kovų, merginų ir vaikinų grupių nugalėtojais antrus metus iš eilės tapo Vilniaus r. Avižienių vidurinės mokyklos mokiniai. Merginų grupėje antrąją vietą iškovojo Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos auklėtinės, trečios liko Kauno r. Raudondvario gimnazijos sportininkės.
Vaikinų grupėje antrąją vietą užėmė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos sportininkai, treti liko Kelmės r. Elvyravos pagrindinės mokyklos sportininkai.