Apie mus » Naujienos

Lietuvos pavasario kroso čempionatas

2012-04-30

Balandžio 27d. Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso čempinatas, kuriame varžėsi 222 bėgikai iš įvairių miestų ir rajonų. Šį kartą varžytasi ilgesnėse distancijose, negu įprastai pastaraisiais metais.
Kelmės rajono komanda tarp 15 rajonų užėmė trečią vietą, ji nusileido tik Vilniaus raj. ir Mariajmpolei.

Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Aurikai Balsytei (J.Graičiūno gimanzija) ji užėmė trečią vietą jaunimo grupėje, ji įveikė 5000m. - 20:19,0. Ketvirta jaunių grupėje buvo Karolina Mockaitytė (J.Graičiūno gimnazija), ji 3000m. įveikė per 11: 49,0. Penkta vietą vaikų grupėje užėmė Meida Petrauskaitė ("Aukuro" vid. m.), taip pat penktas buvo ir lengvaatlečių treneris Mindaugas Norbutas suaugusiųjų grupėje, jis įveikė 7000m.

Dar krose dalyvavo ir komandai taškų davė Egita Banevičiūtė (vaikų grupė)  - 13 vieta, Tadas Petravičius (vaikų grupė) - 9 vieta, Toma Valinčiūtė (jaunučių grupė)  - 14 vieta, Deimantė Jagminaitė (jaunučių grupė) - 18 vieta, Justinas Norkus (jaunių grupė)- 29 vieta, Justinas Vasilauskas (suaugusiųjų grupė) - 12 vieta.