Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės

2015-02-01

Prieš savaitę sausio 23-24 d. Panevėžyje lengvosios atletikos manieže varžėsi geriausi Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo sportininkai. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos aukėtiniai taip pat dalyvavo šiose varžybose ir laimėjo nemažai medalių.

Jaunių grupėje geriausiai pasirodė Greta Ambrulaitytė iškovojusi du medalius: sidabro medalį 1000m. rungtyje ir bronzos medalį 600m. rungtyje (treneris M.Norbutas). Mantas Simonavičius 3000m. rungtyje iškovojo septintą vietą, Viktorija Žalpytė 600m. rungyje buvo penkta, 1000m. runtyje - septinta. Taip pat varžybose dalyvavo Tadas Petravičius, Ramūnas Kirkickis, Aurelijus Geryba, Orestas Bredelis, Monika Norkutė.

Jaunimo grupėje du aukso medalius iškovojo Lietuvos jaunimo rinktinės narė Karolina Mockaitytė, ji nepralenkiama buvo 600m. ir 1000m. distancijose (treneris M.Norbutas). Taip pat jaunimo grupėje puikiai pasirodė Laura Kasputytė pirmą varžybų dieną iškovojusi aukso medalį 3000m. rungtyje, o antrą dieną nusileidusi tik Karolinai laimėjo sidabro medalį 1000m. rungtyje (trenerė L.Balsytė). Dar vienas bronzos medalis buvo iškovotas 300m. rungtyje, jį iškovojo Gintarė Pikturnaitė (trenerė L.Balsytė).

Pirmą varžybų dieną taip pat vyko estafetinis bėgimas 4x200m., kuriame nepralenkiamos buvo Kelmės rajono sporto mokyklos auklėtinės iškovojusios aukso medalius.