Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės

2020-01-14

Sausio 10-11 dienos Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir būrys Kelmės sporto centro auklėtinių (treneris G.Kasputis). Džiaugiamės ypač gerais rezultatais šiose varžybose.

Kelmės rajonas jaunių komandinėje įskaitoje iškovojo III-ają vietą  iš 31 dalyvavusio rajono, taip pat šiose varžybose iškovoti devyni medaliai ir pasiektas geriausias sezono rezultatas 600m. rungtyje.

Pirmenybių nugalėtoju tapo bei pasiekė geriausią sezono rezultatą Žygimantas Bagdonas jaunimo grupė 600m.,  antrą dieną Žygimantas bėgo 1000m. ir iškovojo sidabro medalį 1:25.23

Deimantė Kneižytė startavusi jaunių gr. 3000m. ir 1000m. rungtyse tapo čempione, jai nė viena sportininkė neprilygo.

Austrėja Žilinskaitė jaunių  gr. 1500m.kl/b. ir 600m. rungtyse liko trečia.

Nedas Kasparas jaunių  gr. 600m. rungtyje liko ketvirtas, bet 1000m. rungtyje iškovojo bronzos medalį ir pagerino asmeninį rezultatą.

Silvija Penikaitė jaunių.gr. 1000m. rungtyje iškovojo sidabro medalį.

Gabija Žilinskaitė jauninmo gr. rutulio 4kg. stūmime užėmė II- vietą.