Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo pirmenybės

2015-01-25

Sausio 22-23 d. Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo pirmenybės, kuriose savo jėgas išmėgino ir Kelmės sporto mokyklos auklėtiniai.

Šiose varžybose geriausiai sekėsi Viktorijai Žalpytei, kuriai lygių nebuvo 600m. ir 300m. rungtyse, taip pat su komandos draugėmis ji laimėjo sidabro medalius ir estafetiniame bėgime 4x200m. Taigi Viktorija Žalpytė iš šių varžybų grįžo su dviem aukso ir vienu sidabro medaliu (treneris M.Norbutas). Tikimės gerų rezultatų iš šios sportininkės ir Lietuvos jaunių pirmenybėse.

1000m. rungtyje nugalėtoja tapo taip pat Kelmės sporto mokyklos auklėtinė Greta Ambrulaitytė (treneris M.Norbutas).

3000m. rungtyje sidabro medalį laimėjo Ernestas Danilovas, kurį treniruoja jaunasis sporto mokyklos treneris Gediminas Kasputis.

Merginų estafetiniame bėgime 4x200 m. buvo laimėti sidabro medaliai, be Viktorijos Žalpytės esatafetę dar bėgo Greta Ambrulaitytė, Egita Banevičiūtė ir Gintarė Pikturnaitė (treneriai L.Balsytė ir M.Norbutas).