Lietuvos Respublikos imtynių jaunimo (iki 20 metų) čempionatas

2020-03-09

Sportininkai varžėsi graikų - romėnų imtynių, laisvųjų imtynių ir moterų imtynių kovose. Sėkmingai pasirodė Kelmės sporto centro “laisvūnai”, kurie iškovojo keturis medalius. Svorio kategorijoje iki 57 kg. puikiai kovojo ir nugalėtoju tapo šešiolikmetis Edvinas Gediminas. Svorio kategorijoje iki 97 kg. aiškiu favoritu buvo kelmiškis Vilius Mikalauskas. Kelmės imtynininkas be didesnio vargo tapo čempionu antrus metus iš eilės.

Svorio kategorijoje iki 70 kg. Ignas Grigalaitis iškovojo trečiąja vietą, o svorio kategorijoje iki 74 kg. tokiu pat, bronzos medaliu pasipuošė Paulius Leščauskas. Abu prizininkai buvo jauniausi šiame čempionate. Jiems dar tik 15 metų.

Penktąją vietą užėmė Artiom Veselov (74 kg.), o Vakaris Norkuckis (70 kg.) liko septintas.