Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunimo (16-20 metų) čempionatas

2018 04 03

Kovo 23 d. Pagėgiuose vyko 2018 metų Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunimo (16-20 metų) čempionatas. Čempionate sėkmingai pasirodė Kelmės imtynininkai, kurie iškovojo septynis medalius.

Antrus metus iš eilės čempionu tapo Aurimas Kuoris, kuris šiuo metu tarnauja Lietuvos kariuomenėje. Kelmiškis kovojo svorio kategorijoje iki 92 kg. Aurimas lengvai įveikė savo visus varžovus ir neatidavęs nei vieno taško, triumfavo savo svorio kategorijoje. Antrąją vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo kitas kelmiškis – Mindaugas Reimeris. 2017 metų čempionate Mindaugas buvo trečias.

Svorio kategorijoje iki 97 kg. kovojo Klaidas Pluščiauskis. Dar prieš mėnesį Klaidas iškovojo čempiono titulą Lietuvos jaunių (14-17 metų) čempionate, kuriame finalinėje kovoje po įnirtingos kovos įveikė raseiniškį Nedą Urniežių. Kaip ir jaunių čempionate, taip ir jaunimo čempionate finalinėje kovoje Klaidas dar kartą efektingai nugalėjo raseiniškį. Kelmiškis atliko tris metimus, įvertintus 4 balais ir taip laimėjo aiškia persvara 12:0.

Sidabro medalius iškovojo: Vilius Gečas, kovojęs svorio kategorijoje iki 61 kg., Ugnius Simanauskis (74 kg.) ir jau minėtas Mindaugas Reimeris (92 kg.).

Trečiąsias vietas iškovojo: Arnas Valantinas ir Artiom Veselov (abu 74 kg.).

Saimonas Marcinkus, kovojęs svorio kategorijoje iki 86 kg., užėmė ketvirtąją vietą.

Čempionate dalyvavo 72 dalyviai iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Pagėg