Apie mus » Naujienos

Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunučių pirmenybės

2012-05-14

Gegužės 11 d. Šiauliuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunučių pirmenybės, kuriose varžėsi vaikai gimę 1997-1999 metais.

Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos laisvųjų imtynių treneriai Saulius Jučys ir Nerijus Peleckis į šias varžybas paruošė 12 sportininkų. Septyniems pavyko iškovoti apdovanojimus, iš kurių trys tapo Lietuvos čempionais savo svorio kategoijose. Svorio kategorijoje iki 42 kg. nugalėtoju tapo "Aukuro" vid. m. mokinys Vilius Povilaitis. Aurimas Kuoris ("Kražantės" pagr. m.) čempionu tapo svorio kategorijoje iki 53 kg, o sekančioje svorio kategorijoje iki 59 kg. nugalėjo Dainius Rimkus ("Kražantės" pagr. m.). Antąsias vietas iškovojo Kipras Leščiauskas (38 kg.), Donatas Rimkus (59 kg.) ir Justas Augustis (66 kg.) - visi mokosi "Kražantės" pagr. mokykloje. "Aukuro" vid. m. mokinys Mantas Nemeikša (38 kg.) iškovojo trečiąją vietą. Taip pat pagirtinai kovojo Robertas Petrauskas (42 kg.), kuris užėmė 5-ąją vietą, Taip pat Kelmės garbę gynė: Tautvydas Šimkus (42 kg.), Arnas Kučinskas, Povilas Vasiliauskas ir Mindaugas Reimeris (visi 47 kg.), tačiau jiems medalių iškovoti nepavyko.
Pirmenybėse dalyvavo per šimtą dalyvių, kurie kovojo vienolikoje svorio kategorijų.