Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių mokinių - jaunių pirmenybės

2018 04 11

Balandžio 6 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių mokinių - jaunių pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai. Tarp vienuolikos komandų, kelmiškiai iškovojo pirmąja komandinę vietą.
Čempionais tapo: Ignas Grigalaitis - 51 kg., Dumskis Rolandas - 60 kg., Karolis Žiauberis - 65 kg. ir Vilius Mikalauskas - 92 kg.
Antrąsias vietas užėmė: Edvinas Gediminas - 45 kg. ir Paulius Leščauskas - 55 kg.
Trečiąsias vietas užėmė: Kristupas Norkuckis - 41 kg., Vakaris Norkuckis - 60 kg., Benas Musneckis - 92 kg. ir Justas Miliauskas - 110 kg.
Penktąją vietą užėmė Domantas Gediminas - 41 kg.
Pirmenybėse dalyvavo imtynininkai iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Vilkaviškio, Tauragės, Radviliškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės.