Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių mokinių-jaunių pirmenybės

2017-03-27

Kovo 17 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių mokinių-jaunių pirmenybės. Varžybose dalyvavo vaikinai gimę 2001-2004 metais.
Geriausiai iš Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtinių pasirodė Arnas Valantinas (svorio kategorija iki 69 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (85 kg.). Abu kelmiškiai tapo nugalėtojais savo svorio kategorijose. Arnas pirmoje kovoje rezultatu 10:0 įveikė Grantą Duchavičių iš Radviliškio, pusfinalyje - ant menčių paguldė šiaulietį Aistį Dijoką, o finale, taip pat, ant menčių paguldė vilkaviškietį Eitvydą Okunį. Klaidas Pluščiauskis pirmoje kovoje įveikė Eriką Pacino (Vilnius), pusfinalyje - Dominyką Popą iš Pagėgių, o finalinėje kovoje rezultatu 10:0 įveikė klaipėdietį Danilą Michėjevą.
Dar du kelmiškiai pakeliui iki finalo įveikė visus savo varžovus, bet lemiamose kovose nusileido čempionams. Antrąsias vietas iškovojo Ignas Grigalaitis (46 kg.) ir Vilius Mikalauskas (100 kg.). Trečiąsias vietas iškovojo Edvinas Gediminas (42 kg.) ir Karolis Žiauberis (58 kg.).
Susumavus rezultatus, varžybų teisėjai paskelbė komandas iškovojusias prizines vietas komandinėje įskaitoje. Pirmąją vietą iškovojo Vilkaviškio imtynininkai (2 - aukso, 2 - sidabro ir 4 - bronzos medaliai), antrąją komandinę vietą iškovojo Kelmės imtynininkai (2 - aukso, 2 - sidabro ir 2 - bronzos medaliai), o trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos imtynininkai (2 - aukso, 2 - sidabro ir 1 - bronzos medaliai).
Varžybose dalyvavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Kelmės ir Pagėgių.