Lietuvos vaikų mergaičių tinklinio U-13 čempionatas

2019-05-24

Savaitgalį Kelmės sporto centre karaliavo tinklinis, vyko Lietuvos vaikų mergaičių U-13 tinklinio čempionato finalinės varžybos, kuriose susitiko 6 stipriausios Lietuvos U-13 komandos: Kelmės SC, SM Tauras (Vilnius), Druskininkų SC 1 , Druskininkų SC 2, SM Startas (Kaunas), Jonavos KKSC.

Laimėjusi visus susitikimus mūsų Kelmės sporto centro mergaičių tinklinio komanda iškovojo aukso medalius, antrą vietą iškovojo SM Tauras (Vilnius), trečią vietą - Druskininkų SC 1.

Sporto centro komandoje žaidė ir laimėjo aukso medalius: Gintarė Nutautaitė, Rusnė Šivickaitė, Neda Baranauskaitė, Lukrecija Vaičiulytė, Evita Purytė, Magda Paltarokaitė. Trenerė Gitana Kerpienė.

SVEIKINAME SPORTO CENTRO MERGAIČIŲ TINKLINIO KOMANDĄ BEI JŲ TRENERĘ GITANĄ KERPIENĘ LAIMĖJUS LIETUVOS VAIKŲ MERGAIČIŲ U-13 TINKLINIO ČEMPIONATO AUKSO MEDALIUS