Rajono mokyklų žaidynės: futbolas

Berniukų futbolo varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos mokiniai

plačiau
Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas

Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklai atstovavo aštuoni imtynininkai ir visi grįžo su medaliais

plačiau
Rajono mokyklų žaidynės

Kaimo vietovių mokyklų žaidynių 5-6 klasių berniukų kvadarato varžybas laimėjo Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos komanda

plačiau
Tinklinio naujienos

Lietuvos jaunimo merginų tinklinio čempionato I-ojo turo varžybose taip pat iškovotos pergalės

plačiau

Lietuvos jaunimo vaikinų tinklinio čempionato I-ojo turo varžybose iškovotos pergalės

plačiau

Rajono miesto mokyklų žaidynių berniukų 5-6 klasių kvadrato varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos komanda

plačiau
Lietuvos mokinių - jaunučių laisvųjų imtynių pirmenybės

Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos "laisvūnai" pasirodė puikiai iškovodami pirmą komandinę vietą

plačiau
Sėkmingas Kelmės imtynininkų pasirodymas Lietuvos jaunučių žaidynėse

Su aukso medaliais iš varžybų grįžo Edvinas Gediminas, Vilius Monkevičius ir Klaidas Pluščiauskis

plačiau
Bėgimas

Bėgimą laimėjo olimpietis Valdas Dopolskas iš Vilniaus, tarp moterų greičiausia buvo šiaulietė Evelina Miltenė

plačiau

Rajono miesto mokyklų žaidynių mergaičių kvadarto (2004 m.g. ir jaun.) varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos komanda