Rajono olimpinis festivalis

Komandines svarsčio kilnojimo varžybas laimėjo Šaukėnų Vlado Putvio-Putvinskio gimnazijos komanda

plačiau

Miesto vietovių mokyklų 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybas laimėjo "Kražantės" pagr. mokyklos komanda

plačiau

Kaimo vietovių mokyklų 1-4 klasių kvadrato  varžybas laimėjo Kražių gimnazijos komanda

plačiau
Laisvųjų imtynių turnyras

Mindaugas Reimeris laimėjo sidabro medalį

plačiau

Tarp miesto vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybas laimėjo Tytuvėnų gimnazijos komanda

plačiau
Lietuvos jaunučių - mokinių laisvųjų imtynių pirmenybės

Iš pirmenybių Kelmės imtynininkai parsivežė 7 medalius

plačiau

Miesto vietovių mokyklų 5-6 klasių mergaičių kvadrato varžybas laimėjo "Kražantės" progimnazijos komanda

plačiau

Rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų 2002m.g. ir jaun. kvadrato varžybas laimėjo Šaukėnų Vlado Putvio - Putvinskio gimnazijos komanda

plačiau
Bėgimas

Apsoliučiais bėgimo nugalėtojais tapo olimpietė iš Šiaulių Eglė Balčiūnaitė ir Šiaulių rajono atstovas Tomas Rezgys

plačiau
Laisvųjų imtynių naujienos

Iškovoti medaliai Lietuvos jaunučių žaidynėse, Lietuvos jaunučių čempionate ir turnyre "Mūsų viltys"