Pasibaigė krepšinio lygos "Husqvarna" varžybos
Pasibaigė krepšinio lygos

2012-05-28

Ketvirtadienį pasibaigė krepšinio lygos "Husqvarna" varžybos. Buvo sužaistos antrosios finalinės varžybos, po kurių ir paaiškėjo lygos nugalėtojai bei prizininkai. Pirmose varžybose susitiko "Aukuro" vid. mokyklos komanda su Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos komanda, rungtynes laimėjo Užventis rezultatu 59 : 68 (pirmąsias finalines varžybas taip pat laimėjo Užventis rezultatu 60 :61).

Antrose varžybose buvo kovota dėl aukščiausių apdovanojimų. Susitiko J.Graičiūno gimnazijos komanda su Tytuvėnų gimnazijos komanda, rungtynes laimėjo Tytuvėnai 53 : 45 (pirmąsias varžybas taip pat laimėjo Tytuvėnai rezultatu 64 : 52)

Taigi po dviejų varžybų paaškėjo, kad čempiono vardą šiais metais iškovojo Tytuvėnų gimnazijos komanda, antri liko J.Graičiūno gimnazijos komanda, treti - Užvenčio Š.R. gimnazijos komanda ir ketvirti "Aukuro" vid. mokyklos komanda.

Apdovanojimus įteikė Kelmės miesto vice meras Kęstutis Bilius, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Saulius Michailovas ir sporto mokyklos direktorius Algirdas Samulionis.