Pirmasis paplūdimio imtynių turnyras

2012-07-02

Birželio 30d. prie Jūros upės, Tauragėje vyko 1-asis paplūdimio imtynių turnyras, kurį organizavo Tauragės imtynių klubas "Klasik". Į debiutinį turnyrą buvo pakviesti Pagėgių ir Kelmės imtynininkai. Viso turnyre dalyvavo 40 dalyvių. Nors ši netradicinė sporto šaka taisyklių atžvilgiu labai paprasta, bet reikalauja daug fizinių jėgų. Kelmiškiams sekėsi neblogai ir jie iškovojo tris prizines vietas. Mindaugas Reimeris svorio kategorijoje iki 53kg. iškovojo antrąją vietą. Aurimas Kuoris (sv. kat. 60kg.) laimėjęs tris kovas ir tik finalinėje imtynje nusileido tauragiškiui D. Venckaiciui užėmė taip pat antrąją vietą. Šioje svorio kategorijoje taip pat sėkmingai ėmėsi Dainius Rimkus, kuris iškovojo 3-ają vietą. Algirdas Kuoris (sv. kat. virš 80kg.) pergalių neiškovojo ir liko be apdovanojimų.
Džiugu, kad varžybose dalyvavę vaikinai sėdėjimą prie kompiuterio arbą šlaistymasi gatvėmis iškeitė į treniruotes ir dalyvavimą varžybose. Sekančią savaitę keletas jaunųjų Kelmės imtynininkų išvyksta į tarptautinę treniruočių stovyklą Pgėgiuose, kur treniruosis tris kartus per dieną su Lietuvos jaunių nacionaline laisvųjų imtynių rinktine. Taip pat jų laukia tarptautinis turnyras savaitgalį. Treniruočių stovykloje dalyvaus Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Baltarusijos ir Dagestano imtynininkai ir treneriai.