Po 19 metų pertraukos vėl laisvųjų imtynių varžybos Kelmėje

2017-05-10

Gegužės 6 d. Kelmės Profesinio rengimo centro sporto salėje vyko pirmasis atviras Kelmės miesto laisvųjų imtynių jaunučių komandinis turnyras "Kelmės taurė".
Po beveik dešimtmečio laisvųjų imtynių varžybų nebūtų pavykę surengti be Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos pagalbos, kuri praėjusiais (2016 m.) metais, laisvųjų imtynių 40-mečio Kelmėje proga nupirko naują, visus tarptautinius standartus atitinkantį imtynių kilimą.
Turnyre dalyvavo keturios pajėgiausios pastarųjų kelių metų Lietuvos laisvųjų imtynių komandos jaunučių amžiaus grupėje: Vilniaus, Klaipėdos, Vilkaviškio ir Kelmės. Varžybos buvo vykdomos pagal komandinį turnyro formatą. Komandos kovoja tarpusavyje, kai kiekvienoje svorio kategorijoje vyksta po vieną susitikimą, o nugali ta komanda, kuri laimi daugiau kovų. Viso buvo 13 svorio kategorijų.
Pirmame rate Kelmės komanda susitiko su Klaipėdos komanda, kurią nugalėjo rezultatu 11:2. Antrame rate, taip pat užtikrintai, rezultatu 11:2 buvo nugalėta ir Vilniaus komanda. Didžiausia intriga buvo kovoje prieš ypatingai pajėgią Vilkaviškio rinktinę, kurią pavyko įveikti rezultatu 8:5. Taip laimėję visus tris mačus, audringai palaikant žiūrovams, Kelmės komanda iškovojo pirmąją vietą. Antri liko Vilkaviškio, treti - Vilniaus imtynininkai. Klaipėdos komanda užėmė ketvirtąją vietą.