Prasidėjo sporto mokyklos 45-mečiui skirti renginiai

2015-10-16

Vakar "Draugystės" parke sporto mokyklos stadione vyko draugiškas futbolo turnyras skirtas Kelmės sporto mokyklos 45-mečiui paminėti. Turnyre dalyvavo patys mažiausi sporto mokyklos futbolininkai (2007m.g. ir jaun.), taip pat komandos iš Kuršėnų sporto mokyklos ir Raseinių sporto centro.

Turnyro nugalėtojais tapo Kuršėnų sporto mokyklos futbolo komanda, antrąją vietą iškovojo Raseinių sporto centro komanda, treti - Kelmės sporto mokyklos jaunieji futbolininkai.

Naudingiausiais futbolininkais išrinkti:

Raseinių SC - Žygimantas Striuga

Kelmės SM - Vilius Rimša

Kuršėnų SM - Faustas Lapukas

Po varžybų vyko baudinių konkursas.

Mušant baudinius iš 9 metrų nugalėtoju tapo Kuršėnų SM auklėtinis Rokas Vainora.

Mušant baudinius iš 15 metrų nugalėtoju tapo Kelmės SM auklėtinis Gytis Kislauskis.

Po varžybų ir konkursų vyko komandų ir žaidėjų apdovanojimas. Apdovanojimus įteikė Kelmės sporto mokyklos direktorius Algirdas Samulionis.