Rajono mokinių olimpinis festivalis

2013-04-12

Vakar Pakražančio vid. mokykloje vyko rajono olimpinio festivalio kaimo pagrindinių mokyklų stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo septynios rajono mokyklos. Mergaičių ir berniukų varžybos vyko atskirai, iš pradžių pogrupiuose, paskui vyko pusfinalių mačai, o jų nugalėtojai susitiko finale.

Mergaičių  pusfinaliuose susitiko Lykšelis ir Elvyrava (rezultatu 3 ; 1 laimėjo Lykšelis), ir Mockaičiai - Karklėnai (rezultatu 2 : 3 laimėjo Karklėnai). Tad į finalą pateko Lykšelis ir Karklėnai, o dėl trečios vietos kovojo Elvyrava ir Mockaičiai. Varžybų nugalėtojomis tapo Karklėnų pagr. mokyklos mokinės, antros - Lykšelio pagr. mokyklos mokinės, trečią vietą iškovojo Elvyravos pagr. mokyklos mergaičių komanda.

Vaikinų pusfinaliuose susitiko Vidsodis ir Lykšelis (rezultatu 1 : 3 laimėjo Lykšelis), ir Karklėnai - Elvyrava (rezultatu 0 : 3 laimėjo Elvyrava). Tad finale kovojo Lykšelio ir Elvyravos pagr. mokyklų berniukų komandos, o kovoje dėl trečios vietos susitiko Vidsodžio ir Karklėnų pagr. mokyklų komandos. Varžybų nugalėtojais tapo Lykšelio pagr. mokyklos vaikinai, antri - Elvyravos pagr. mokyklos vaikinai, o trečią vietą iškovojo  - Vidsodžio pagr. mokyklos vaikinai.